DeCoSticks - po prostu dekoruj.

Naklejki i jednorazowe szablony malarskie.

 


Nasza firma oprócz produkcji opakowań to również profesjonalne studio dekoracji wnętrz.

W naszej ofercie mamy wzory nowoczesne jak i te klasyczne. Wykonujemy naklejki  dekoracyjne oraz  szablony malarskie zarówno jednokrotnego jak i wielokrotnego użytku  wykonane z wysokiej jakosci materiałów.

Naklejki na scianę  to gotowe produkty wykonane z samoprzylepnej kolorowej  folii odpornej na różnego rodzaju czynniki. Do transportu naklejki zabezpieczone są specjalnym papierem, który ułatwia przenoszenie na dekorowaną powierzchnię. Po odpakowaniu w ciągu kilku chwil wnętrze nabiera nowego wyglądu.

Jednorazowe szablony malarskie do własnoręcznego malowania wykonane są ze specjalnej folii szablonowej pokrytej delikatnym klejem. Idealnie przylegają  do sciany, a po użyciu łatwo odchodzą od powierzchni. Zaletą szablonów jest nietuzinkowy efekt i możliwosć użycia wielu kolorów farb.

Naszym celem jest realizacja oczekiwań naszych klientów i dlatego z przyjemnoscią angażujemy się w indywidualne projekty. Wykonujemy dekoracje witryn sklepowych, salonów, lokali użytkowych, loga firm oraz drobne reklamy. Z radoscią doradzimy i pomożemy wybrać rodzaj i kolor dekoracji. Jesli wsród naszych propozycji nie znajdziesz tej, której szukasz, napisz, zaproponujemy specjalną ofertę i przygotujemy wizualizację.

Wybierając nasze produkty mają Państwo  pewnosć, że są one wykonane i dopracowane w każdym szczególe. 

W zakładkach z naklejkami zamieszczamy wzornik kolorów aby pomóc Państwu w wyborze dekoracji i podjęciu najlepszej decyzji.